| Adedi: | 1 TAKIM |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart Paketleme: | AHŞAP KUTU |
| Teslim süresi: | Müşteri İhtiyaçlarına Göre |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | 30 takım/ay |
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Dairesel baskı çapı | φ 20mm~φ 100mm (gerçek ürüne bağlı olarak) |
| Dairesel baskı yüksekliği | 20mm~270mm |
| Düz baskı çapları | R20mm~R180mm |
| Düz baskı yüksekliği | 20mm~270mm |
| En hızlı baskı hızı | Dairesel ürünler: 3000-3600 Adet/saat; Düz şişeler: 3000-4000 Adet/saat |
| Güç Gereksinimleri | AC380V 3 Faz 50Hz /60Hz |
| Nominal güç | Ana Ünite 7.5KW |
| Hava basıncı gereksinimi | 5-8 bar |
| Makine boyutu | Yaklaşık U2700 * G2000 * Y2100 (gerçek ürüne tabidir) |
| İhracat ahşap kutu boyutu | Yaklaşık U2900 * G2300 * Y2250 (gerçek ürüne özel) |
| Mekanik ağırlık | 1500KG |
| Ahşap sandık ağırlığı | 220KG |