| MOQ: | 1SET |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standaard Verpakking: | HOUTEN KIST |
| Levertijd: | Volgens de behoeften van de klant |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 30set/maand |
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Cirkelvormige printdiameter | ø 20 mm ~ ø 100 mm (afhankelijk van het werkelijke product) |
| Cirkelvormige printhoogte | 20 mm ~ 270 mm |
| Platte printdiameters | R20 mm ~ R180 mm |
| Platte printhoogte | 20 mm ~ 270 mm |
| Snelste printsnelheid | Cirkelvormige producten: 3000-3600 stuks/uur; Platte flessen: 3000-4000 stuks/uur |
| Stroomvereisten | AC380V 3-fase 50Hz /60Hz |
| Nominaal vermogen | Host 7.5KW |
| Luchtdrukvereiste | 5-8 bar |
| Afmetingen machine | Ongeveer L2700 * B2000 * H2100 (afhankelijk van het werkelijke product) |
| Afmetingen export houten kist | Ongeveer L2900 * B2300 * H2250 (specifiek afhankelijk van het werkelijke product) |
| Mechanisch gewicht | 1500 KG |
| Gewicht houten kist | 220 KG |