| MOQ: | 1 ΣΕΤ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική συσκευασία: | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
| Προθεσμία παράδοσης: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 30 σετ/μήνα |
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διάμετρος κυκλικής εκτύπωσης | φ 20mm~ф 100mm (ανάλογα με το πραγματικό προϊόν) |
| Στρογγυλό ύψος εκτύπωσης | 20 mm~270 mm |
| Διάμετρος επιφανειακής εκτύπωσης | R20mm~R180mm |
| Υψόμετρο επίπεδης εκτύπωσης | 20 mm~270 mm |
| Ταχύτερη ταχύτητα εκτύπωσης | Κύκλωμα προϊόντα: 3000-3600Pcs/ώρα; επίπεδα μπουκάλια: 3000-4000Pcs/ώρα |
| Απαιτήσεις ισχύος | Δυναμικό άντλησης |
| Κατηγορία ισχύος | Διοικητής 7,5 kW |
| Απαιτούμενη πίεση αέρα | 5-8 bar |
| Μέγεθος μηχανής | Περίπου L2700 * W2000 * H2100 (υπόλογα με το πραγματικό προϊόν) |
| Μέγεθος ξύλινου κουτιού εξαγωγής | Περίπου L2900 * W2300 * H2250 (συγκεκριμένο ανάλογα με το πραγματικό προϊόν) |
| Μηχανικό βάρος | 1500 κιλά |
| Βάρος ξύλινου κιβωτίου | 220 κιλά |