| MOQ: | 1ZESTAW |
| Cena: | Zbywalny |
| Standardowe opakowanie: | DREWNIANE PUDEŁKO |
| Okres dostawy: | Według potrzeb klienta |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 30 zestawów/miesiąc |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Średnica druku okrągłego | f 20mm~f 100mm (w zależności od rzeczywistego produktu) |
| Wysokość druku okrągłego | 20 mm~270 mm |
| Prężniki do druku płaskiego | R20mm~R180mm |
| Wysokość druku płaskiego | 20 mm~270 mm |
| Najwyższa prędkość druku | Produkty okrągłe: 3000-3600 sztuk/godzinę; butelki płaskie: 3000-4000 sztuk/godzinę |
| Wymagania energetyczne | AC380V 3-fazowe 50Hz /60Hz |
| Moc nominalna | Głośnik 7,5 kW |
| Wymóg ciśnienia powietrza | 5-8 bar |
| Rozmiar maszyny | Około L2700 * W2000 * H2100 (w zależności od rzeczywistego produktu) |
| Rozmiar pudełka drewnianego do wywozu | Około L2900 * W2300 * H2250 (szczegółowo zależnie od rzeczywistego produktu) |
| Masę mechaniczną | 1500 kg |
| Waga drewnianej skrzynki | 220 kg |